Mutlukent Mahallesi Angora Bulvarı
No: 54 Beysukent, Çayyolu

0552 457 92 24

0312 240 30 35

Online Randevu

Hasta Yorumları

3aydir geçmeyen bel ağrısı ile Murat hoca ile tanıştım . Kendisi ile tanışmadan önce tam anlamıyla iki büklüm geziyordum .
2 seans tedaviden sonra tamamen iyileştim .tedavi üzerinden 1.5 yıl geçti ve hiç belim tutulmadı.iyiki Murat hoca ile tanışıp tedavi yaptırdım kendisine çok teşekkür ederim.

t…

7 yıldır bel fıtığı ağrım nedeniyle hayatım zindan olmuştu, ağrıdan uyusmadan geceleri uyuyamıyorum. Murat hocama ulaştım ,iyikide ulasmisim, üç seanslık bir kombin tedavi yaptı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ağrısız sizisiz hayata sayesinde yeniden döndüm…güzel insan sağol varol.

e…

Sol dizimde ki ağrı nedeniyle oturup kalkmakta, namaz kılmakta zorlanıyordum. Merdiveni yan yan iniyordum Murat hocaya ulaştık 2 seanslık bir tedavi uyguladı hocama teşekkür ediyorum cünkü agrım artık yok.

h…

Asansör sektöründe beden işçiliği ağır olan bir işte çalışıyorum bel fıtığı rahatsızlığına yakalandım internetten araştırma yaparken Mehmet hocamın tedavi ettiği hastaların yorumlarını okudum randevu aldım 2 seans tedavi oldum şu anda ağrıların tamamen geçmiş durumda aynı ağrıları çeken bütün hastalarımıza tavsiye ederim

m….e

Annemin bel fıtığı vardı. Gitmediğimiz yer denemediğimiz yöntem kalmadı. Murat hocayı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım ve tedavi için yanına gittik. 2 seanslık kombine bir tedavi uyguladı. Çok şükür annemin ağrıları kesildi. Rahat bir şekilde eğilip kalkabiliyor, yürüyebiliyor ve işlerini görebiliyor. Ayağında uyuşma ve karıncalanma diye birşey kalmadı. Murat hocamın tedavi dışında ilgisi ve insanlığı apayrı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

n….

0312 240 30 35